امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17770
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال 21 درصد کشفیات مواد مخدر و دو درصد دستگیری قاچاقچیان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی اذعان کرد: تلاش پلیس در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر تشدید یافته و این امر استمرار دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان، مواد مخدر کشف شده را بخشی از فعالیت‌های پلیس استان برشمرد و افزود: مراسم امحای مواد مخدر در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر نشان از عزم پلیس برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر دارد.

وی با تأکید بر تشدید اقدام‌های فرهنگی برای پیشگیری از روی آوردن به اعتیاد و درمان معتادان، گفت: هر چند در حوزه پیشگیری تلاش وافری صورت گرفته است اما به تلاش مضاعفی نیاز است تا جامعه به یک رویکرد اجتماعی برای مقابله با پدیده شوم مواد مخدر برسد.

قائد رحمتی، نظام اسلامی را پرچمدار مبارزه با این مواد خانمانسوز دانست و خاطرنشان کرد: خادمان جامعه مقابله با اشخاصی که درصدد از بین بردن قشر پویای جامعه هستند را در رأس امور خود قرار داده و هرگز از پای نمی‌نشیند.

وی، مبارزه عمومی در ارتباط با اعتیاد و مواد مخدر برای مقابله با دسیسه استکبار که جوانان و سرمایه اصلی کشور نشانه رفته است، را ضروری خواند.

فرمانده انتظامی گیلان از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان (عج) و دیگر دستگاه‌هایی که با نیروی انتظامی در راستای مبارزه با پدیده اعتیاد همکاری دارند، قدردانی کرد.

وی یادآور شد: امیدواریم روزی برسد که تمام مسئولان جشن نداشتن معتاد را در گیلان برگزار کنند.
انتهای پیام/2300/صا30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها