امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17773
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 132
محمد علی امیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اعلام اینکه امسال آزمون کنکور سراسری سه حوزه مازندران زیر نظر آموزش و پرورش انجام ...

محمد علی امیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اعلام اینکه امسال آزمون کنکور سراسری سه حوزه مازندران زیر نظر آموزش و پرورش انجام می‌شود، اظهار داشت: کنکور سراسری شهرهای کلاردشت، نوشهر و آمل زیر نظر آموزش و پرورش است.

این مسئول با بیان اینکه برگزاری کنکور سراسری امسال بر عهده آموزش عالی و سازمان سنجش است، بیان داشت: مجموع داوطلبان کنکور سراسری سه شهر مازندران که زیر نظر آموزش و پرورش انجام می‌شود 3 هزار و 472 داوطلب هستند.

وی افزود: از مجموع تعداد داوطلبان کنکور سراسری در شهرهای کلاردشت، آمل پسران و نوشهر، 2 هزار و 489 مرد و 983 زن هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه در شهرستان آمل داوطلبان کنکور سراسری رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی ویژه دانش آموزان مرد یک هزار و 890 داوطلب هستند، بیان داشت: بخش خواهران این شهرستان را آموزش عالی برعهده دارد.

امیری افزود: آزمون کنکور سراسری کلاردشت در رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان خارجه و هنر 394 داوطلب دارد که شامل 136 مرد و 213 زن است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان نوشهر یک هزار و 233 داوطلب کنکور سراسری در رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان خارجه و هنر شرکت می‌کنند، بیان داشت: از مجموع کل شرکت‌کننده‌های آزمون کنکور سراسری در نوشهر 463 مرد و 770 شرکت‌کننده زن هستند.

وی مسئولیت رفع نقص مدارک کنکور سراسری سال جاری در شهرستان آمل را بر عهده دانشگاه مازندران دانست و یادآور شد: رفع نقص پرونده‌های داوطلبان کنکور سراسری در کلاردشت و نوشهر بر عهده آموزش و پرورش است که این کار از روز دوشنبه سوم تیرماه سال جاری شروع شد.

امیری زمان شروع آزمون‌ها صبح را ساعت هشت صبح و عصر را 15.30 دقیقه اعلام کرد و گفت: داوطلبان یک ساعت قبل شروع آزمون در محلی که از قبل تعیین شد، حضور یابند.

انتهای پیام/86006/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار