امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17774
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی امیرحسین اسدی اظهار کرد: تلاش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی امیرحسین اسدی اظهار کرد: تلاش در جهت تشکیل شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد ارتقای سلامت و توسعه فناوری‌های پیشگیری محور، اولویتی است که مورد نظر معاونت بهداشت است.

وی افزود: این شرکت‌ها می‌توانند با توسعه ظرفیت‌های مختلف و تولید محصولات پیشگیری محور، نقش اساسی در ارتقای سلامت جامعه داشته باشند.

اسدی تصریح کرد: مرکز رشد فضایی در جهت آماده‌سازی شرکت‌های کوچک و دانشگاهی برای ورود به عرصه تولید و بازار است.

وی اظهار کرد: مرکز رشد عملاً نقش حمایت و مشاوره به شرکت‌های نوپا را داشته و تلاش دارد تا ریسک‌های این شرکت‌ها را کاهش داده و زمینه توسعه فنی و مالی آن‌ها را فراهم آورد.

مشاور فناوری دفتر آموزش سلامت افزود: در مرکز رشد مجازی، تمامی فرایندهای پذیرش، استقرار، آموزش، مشاوره، ارائه تسهیلات، کمک در فروش محصولات، کمک در بازاریابی و تبلیغ محصول، ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی و ارزشیابی به صورت مجازی انجام شده و توانایی پذیرش و ارائه خدمات به طیف وسیع‌تری از مخاطبان حاصل می‌شود.

وی گفت: با تلاش همکاران تلاش می‌کنیم تا با رشد شرکت‌های دانش بنیان حوزه ارتقای سلامت، شاهد رشد روزافزون فناوری‌های نوین حوزه ارتقای سلامت و به تبع آن ارتقای سلامت جامعه باشیم.
انتهای پیام/63002/صا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها