امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17777
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، فرید براتی سده در همایش روحانیون در پیشگیری از مصرف مواد و الکل که با حضور جمعی از طلاب و روحانیون و حجت‌الاسلام ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، فرید براتی سده در همایش روحانیون در پیشگیری از مصرف مواد و الکل که با حضور جمعی از طلاب و روحانیون و حجت‌الاسلام قرائتی در قم برگزار شد، اظهار داشت: روحانیون می‌توانند با توجه به آگاهی کامل به آموزه‌های دینی و اشراف بر آن، در پیشگیری از مصرف مواد صنعتی و همچنین الکل مؤثر باشند.

وی تصریح کرد: حضور روحانیون در مراکز درمانی اعتیاد و اقامتی ضرورت دارد که هم اینک سازمان بهزیستی با برنامه‌ریزی و اجرای یک طرح منسجم بنا دارد از ظرفیت این گروه استفاده بهتری را ببرد.

براتی بیان داشت: استفاده از آموزه‌های دینی برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی است که در همین زمینه بنا داریم تعامل بیشتری را با حوزه‌های علمیه داشته باشیم.

مدیر کل درمان و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: بهزیستی آمادگی صدور مجوز به روحانیونی که تمایل برای ایجاد مراکز درمانی افراد مبتلا به اعتیاد را دارد و این در حالی است که از ظرفیت روحانیون در مراکز درمانی اعتیاد استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده بنا داریم حداقل هفته‌ای 2 یا 3 بار با دعوت از روحانیون در مراکز درمانی اعتیاد به مباحث آموزه‌های دینی پرداخته و شرایط مناسبی را برای بهبود یافتگان فراهم کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها