امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17782
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 192
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مهیار رامزی عصر امروز در جریان بازدید از مراکز اسکان در اردبیل اظهار داشت: از 29 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مهیار رامزی عصر امروز در جریان بازدید از مراکز اسکان در اردبیل اظهار داشت: از 29 خرداد تا پنجم تیر ماه 22 هزار و 351 نفرروز در قالب یک هزار و 905 خانوار و 11 هزار و 186 نفر میهمان فرهنگی در مراکز اسکان نواحی و مناطق استان پذیرش و مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

وی عنوان کرد: بیشترین پذیرش در ستاد اسکان نواحی یک و دو اردبیل، نیر و سرعین بوده است.

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به مساعد بودن آب و هوا و وجود چشمه‌های بهشتی و آبگرم خدادادی در اردبیل یادآور شد: 104 مدرسه در قالب 896 کلاس در استان اردبیل برای پذیرش و اسکان تابستانی فرهنگیان آماده شده است.

رامزی ادامه داد: این استان برای پذیرش بیشتر معلمان و فرهنگیان و خانواده‌های آنان در مدارس و مراکز شبانه‌روزی آمادگی کامل دارد.

این مسئول تصریح کرد: علاوه بر فضاهای تدارک دیده شده و خانه‌های معلم در اردبیل و سرعین استخرها، سالن‌های ورزشی و اردوگاه‌های آموزشی و تربیتی این استان نیز در ارائه خدمات به میهمانان تابستانی آماده هستند.

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: با توجه به اینکه بیشترین پذیرش در اردبیل، سرعین، نیر و مشگین‌شهر اتفاق می‌افتد ما بیشتر مدارس و کلاس‌های درس خود را برای اسکان فرهنگیان در این مناطق تجهیز کردیم تا بتوانیم به سرعت به این قشر ارائه خدمات کنیم.

رامزی در پایان سخنان خود بیان داشت: انتظار ما این است که هرگونه ایراد و اشکال ما را خانواده‌های فرهنگی پذیرش شده گوشزد کنند تا بتوانیم در اسرع وقت این نواقص را برطرف کرده و میزبان خوبی در تابستان برای فرهنگیان، معلمان و خانواده‌های آنها باشیم.
انتهای پیام/62003/ی30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها