امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17785
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 109
عبدالامیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص نتایج امتحانات نهایی دانش‌آموزان اظهار ...

عبدالامیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص نتایج امتحانات نهایی دانش‌آموزان اظهار داشت: نتایج اولیه در تمام استان‌ها اعلام شد و طبق قانون 15 روز تا اعلام نتایج قطعی فرصت است.

وی ادامه داد: پس از اعلام نتیجه اولیه، دانش‌آموزان می‌توانند در صورت اعتراض به نمره اعلام شده، موارد خود را به مدیر مدرسه اعلام کنند و پس از ثبت اعتراضات، برگه امتحانی دانش‌آموزان معترض، تصحیح مجدد می‌شود.

عرفی با بیان اینکه معترضین تنها دانش‌آموزان تجدیدی نیستند، گفت: برخی دانش‌آموزان که معتقدند می‌توانستند نمره بالاتری کسب کنند، ممکن است به نمره اعلام شده اعتراض داشته باشند.

وی بیان داشت: نمی‌خواهیم به استان‌ها فشار وارد کنیم تا به سرعت و شتاب‌زده تصحیح مجدد را انجام دهند تا مبادا حق دانش‌آموزی تضییع شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر دانش‌آموزان از نتایج امتحانات خود مطلع هستند، گفت: برنامه امتحانی شهریورماه نیز تا شنبه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها