امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۲۰:۲۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 178
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 477
عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به مباحث جلسه امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: در این جلسه مهدی ...

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به مباحث جلسه امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: در این جلسه مهدی غضنفری، وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه به میزان صادرات وعزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به مباحث جلسه امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: در این جلسه مهدی غضنفری، وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه به میزان صادرات و واردات کشور گزارش‌هایی را ارائه کرد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس در رابطه با میزان صادرات و واردات از وزیر صنعت سوال‌های پرسیدند که وزیر صنعت از کاهش واردات نسبت به سال گذشته و از افزایش میزان آن توضیحاتی ارائه کرد.

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه وزیر نفت درباره مشکلات و چالش‌های نفتی در حوزه‌های مختلف به گزارش‌دهی پرداخت و آمارهایی هم از میزان فروش نفت در سال گذشته در شرابط تحریم‌ها ارائه کرد.

وی افزود: وزیر نفت در رابطه با ارقام پیش ‌بینی شده در صنعت نفت و شرایط فعلی به نمایندگان کمیسیون تلفیق مستنداتی ارائه کرده است.

به گزارش فارس، اولین جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 92 در سال جدید از یکشنبه هفته پیش آغاز شده و نمایندگان دولت اعم از وزرای اقتصاد و دارائی، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر نفت، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی گزارش‌های را ارائه داده‌اند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها