امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17822
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به به فعالیت‌های گسترده مهدوی از سوی مراکز و نهادهای دولتی و ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به به فعالیت‌های گسترده مهدوی از سوی مراکز و نهادهای دولتی و غیردولتی، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) طرح ساماندهی این مراکز را در دستور کار خود قرار داده است.
بر اساس این گزارش، فعالان حوزه مهدویت با مراجعه به پورتال جامع مهدویت و ثبت اطلاعات و فعالیت‌های خود در کاربرگ مربوطه علاوه بر اطلاع رسانی فعالیت‌ها می‌توانند متناسب با نیازهای خود در طرح‌ها مشارکت کرده و در این زمینه فعالیت کنند.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این راستا،‌با ایجاد بانک اطلاعاتی کامل از مجموعه‌های فعال مهدوی امکان ارزشیابی و نظارت و حمایت مادی و معنوی از این مجموعه‌های مهدوی را فراهم می‌کند، البته باید در نظر داشت که مجموعه‌های فعال در حوزه مهدویت با تکمیل کاربرگ مربوطه در پورتال جامع مهدویت خواهند توانست از امکانات ویژه برخوردار شوند.

همچنین کانون‌های مهدوی در دانشگاه‌ها، مؤسسات، مراکز و نهادهای فعال در این حوزه می‌توانند در این حرکت عظیم شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تاکنون بیش از 90 کانون تخصصی مهدویت در دانشگاه‌ها در این سامانه ثبت نام کرده اند، این درحالی است که 30 کانون تخصصی فرهنگی هنری مساجد کشور و بیش از 50 مهدیه شناسایی شده‌اند و مورد حمایت بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) برخوردار هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها