امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17838
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 152
محمدصادق کوشکی محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کشتار ...

محمدصادق کوشکی محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کشتار مظلومانه شیعیان را در مصر محکوم کرد و گفت:‌ تفکر انقلاب اسلامی، ‌تفکری است که موجودیت استکبار را تهدید می‌کند و این ماهیت تفکر انقلاب اسلامی است. این انقلاب شیعی و یا سنی نیست بلکه اسلامی است.

وی افزود: در چنین فضایی غرب و صهیونیسم به دنبال تقسیم اسلام به شیعه و سنی است درحالی که در تفکر اسلامی‌ ما چنین تقسیم‌بندی را نداریم و نه می‌شناسیم. ما جز اسلام هیچ چیز دیگری را نمی‌شناسیم حال کسانی که اسلام را پذیرفته‌اند می‌توانند طیف گسترده‌ای باشند از جهاد اسلامی فلسطین گرفته تا حزب‌الله لبنان که محوریت همه آنان اسلام است.

محمدصادق کوشکی با تاکید بر اینکه ما نباید وارد این بازی آمریکایی و اسرائیلی شویم، خاطرنشان کرد: ما نه تنها نباید وارد این بازی شویم بلکه باید کسانی که بازی خوردگان این طرح  آمریکایی اسرائیلی هستند را از این بازی خارج کنیم.

به گفته وی، ما معتقدیم آنچه که اتفاق افتاده کشتار تعدادی مسلمان به دست عده‌ای جاهل مسلمان‌نما است و در این زمینه موضع الازهر، موضع دقیقی است که گفته است کسانی که دین را فهمیده‌اند این دین کشتار انسان‌های بی‌گناه را جایز نمی‌داند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها