امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17840
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 88
علیرضا دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خصوص شهردار آینده تهران گفت: تا اواخر شهریور شهردار جدید تهران مشخص خواهد شد. وی با تأکید بر ...

علیرضا دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خصوص شهردار آینده تهران گفت: تا اواخر شهریور شهردار جدید تهران مشخص خواهد شد.

وی با تأکید بر این موضوع که از12 شهریور شورای چهارم فعالیت خود را آغاز می‌کند، گفت: ابتدا باید رئیس، نایب رئیس و منشی‌های شوراهای شهر مشخص شود و همچنین کمیسیون‌ها تشکیل و سپس شهردار تهران را مشخص کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه چند گزینه را برای شهرداری تهران بررسی خواهیم کرد، گفت: بدون تعارف مطالبه عمومی مردم این است که محمدباقر قالیباف دوباره شهردار تهران شود و اولویت با دکتر قالیباف است.

وی به نظرسنجی‌های انجام شده در تهران اشاره کرد و گفت: بیش از 78 درصد شهروندان می‌خواهند که قالیباف شهردار شود ما نیز نماینده مردم هستیم و باید به خواسته مردم پاسخ دهیم.

دبیر همچنین به نظرسنجی‌ دیگری که در تهران انجام شده اشاره کرد و گفت:  94 تا 95 درصد مردم آلودگی هوا را یکی از مشکلات اساسی عنوان کرده و همچنین ترافیک به عنوان مشکل دوم شهر تهران است و همچنین شهروندان خواسته‌اند که میزان فضای سبز بیشتر شود.

وی گفت: به احتمال زیاد محمدباقر قالیباف شهردار تهران خواهد ماند.

وی در پاسخ به این پرسش که قالیباف قبول می‌کند که دوباره در شهرداری بماند، گفت: در صورتی که تکلیف شود وی در شهرداری خواهد ماند.

دبیر در پاسخ به این پرسش که در دیداری که اعضای شورای شهر با محمدرضا عارف داشتند چه گذشت؟ گفت: در این دیدار بنده شرکت کرده بودم و  اصلاح طلبانی که در شورا رأی آورده بودند حضور داشتند.

منتخب مردم در چهارمین دوره شورای شهر ادامه داد: بالاخره وقتی دعوت می‌کنند وظیفه‌ است که حضور داشته باشیم، آقای عارف می‌خواستند به اعضای فعلی شورا خسته نباشید گفته و از نقطه نظرات آنها استفاده کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار