امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17846
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره رفتنش از مدیرعاملی این باشگاه گفت: قبل از سفر به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره رفتنش از مدیرعاملی این باشگاه گفت: قبل از سفر به روسیه دیداری با وزیر ورزش داشتم و وی گفت که قرار است جابجایی‌هایی در هیئت مدیره و مدیریت باشگاه صورت گیرد من هم خوشحال شدم که قرار است مسئولیت از دوش من برداشته شود و زمان آن را سؤال کردم. با توجه به اینکه از قبل برنامه‌ریزی سفر به روسیه انجام شده بود مجبور شدیم این سفر را انجام دهیم که آنجا از طریق رسانه‌ها از تغییرات صورت گرفته مطلع شدم.

وی درباره جلسه هیئت مدیره باشگاه که قرار است فردا برگزار شود گفت: من هم شنیده‌ام که قرار است تعدادی از پیشکسوتان را هم دعوت کنند بخشی از این تغییرات انجام شده است امیدوارم اتفاقاتی که قرار است رخ دهد به نفع پرسپولیس باشد.

رویانیان در خصوص قراردادهای بازیکنان و اینکه تکلیف این قراردادها چه می‌شود گفت: 15 روز قبل از جام حذفی دولت من را به محل کارم معرفی و پایان مأموریت من را اعلام کرد، دو ماه است که از طرف دولت و وزارت ورزش بلاتکلیف هستم حالا هم که این موضوع اعلام شد به نظر می‌رسد از قبل هم چنین تصمیمی داشتند اما با توجه به شرایطی که تیم داشت ماندم و کارها را پیگیری کردم.

وی افزود: به همراه فتح‌الله‌زاده درخواستی را برای دریافت پول به دولت ارائه کردیم تا به بازیکنان پرداخت شود که به نظر می‌رسد قرار است به مدیریت جدید پرداخت کند حدود 5 میلیارد تومان در فصل نقل و انتقالات خرج کردم مقداری دیگری هم نیاز داریم تا مطالبات فصل گذشته و 30 درصد از مطالبات فصل جدید را پرداخت کنیم.

رویانیان که در برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد در پاسخ به این سؤال که آیا علی دایی می‌ماند یا خیر گفت: در طول سفر به روسیه خیلی با دایی صحبت کردم وی انسان بزرگی است و ویژگی‌های ارزشمندی دارد و به شناخت خوبی از او در این سفر رسیدم از دایی خواهش کردم به خاطر پرسپولیس بماند تمام هم و غم من ماندن دایی بود.

مدیرعامل سابق پرسپولیس تصریح کرد: به هر حال دو، سه ماه است پروژه‌ای را شروع کردم مالیات برخی از دوستان را بخشیدم و قول سرپرستی پرسپولیس را به برخی داده بودند تعجب می‌کنم ما که با دو ریال منصوب شدیم با دو ریال هم می‌رفتیم. از 15 روز قبل از جام حذفی عملاً من را برکنار کردند اما ماندم. گل‌محمدی و مهدوی‌کیا رفته بودند اگر من هم می‌رفتم چه بلایی بر سر پرسپولیس می‌آمد.

رویانیان با بیان اینکه، از آنها ممنون هستم چون دنبال پست و ریاست نیستم گفت: این مسئولیت‌ها هیچ ارزشی ندارد اهداف عالیه‌ای که یک مسئول می‌تواند پیگیری کند مهمتر است، مردم من را از قبل می‌شناختند و در پرسپولیس بیشتر شناختند تاکنون یک ریال هم از پرسپولیس دریافت نکرده‌ام. امیدوارم هر کس که می‌تواند بیشتر به پرسپولیس خدمت کند انتخاب شود من عضو هیئت مدیره هستم و نباید برخی دوستان مصاحبه کنند و افراد را بکوبند دوست دارم در فضای خوب مدیر جدید انتخاب شود من هم کمک خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه سردار باران چشمه عنوان کرده است مأموریت رویانیان یک سال دیگر تمدید شده است و می‌تواند به کار خود در پرسپولیس ادامه دهد گفت: مشکل این نیست به نظر می‌رسد مشکل خود من هستم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها