امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17851
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، جشن دومین سالگرد افتتاح رادیو نمایش و همچنین اختتامیه چهارمین جشنواره نمایش های رادیویی روز گذشته -7 تیرماه- ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، جشن دومین سالگرد افتتاح رادیو نمایش و همچنین اختتامیه چهارمین جشنواره نمایش های رادیویی روز گذشته -7 تیرماه- در باغ موزه قصر برگزار شد.
بنا بر این گزارش، این مراسم روز گذشته با برگزاری بخش های جنبی از ساعت 15 آغاز شد. برپایی غرفه ویژه نقاشی کودکان، گرفتن تست برگزاری، مسلبقه دارت و همچنین بازدید مهمانان از باغ موزه قصر از جمله این بخش های جنبی بود. همچنین برنامه زنده «نمایش خانه» با حضور مخاطبان اجرا شد و برنامه رادیویی «پرانتز باز» با اجرای مارال دوستی نیز از جمله برنامه هایی بود که از این محل به طور زنده روی آنتن رادیو رفت.
در ادامه نیز همایش نویسندگان نمایش رادیویی با حضور اهالی رادیو نمایش برگزار شد. در این مراسم نادر برهانی مرند مدیر دفتر ادبیات نمایشی نیز به ایراد سخنرانی پرداخت و در پایان نیز به برگزیدگان این بخش جوایزی اهدا شد.
به گزارش فارس، اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء بخش دیگری از این برنامه بود و مراسم اختتامیه جشنواره نمایش های رادیویی در ادامه با حضور محمدحسین صوفی معاون صدا، مهدی شیخ محمدی مدیر رادیو ایران، مهدی دهقان نیری مدیر رادیو نمایش و جمع بسیاری از پیشکسوتان و هنرمندان مرکز هنرهای نمایشی رادیو برگزار شد.
اجرای این بخش از برنامه بر عهده میرطاهر مظلومی بازیگر رادیو، تلویزیون و سینما بود.
دهقان نیری در ابتدای مراسم در سخنانی کوتاه گفت: زمان کوتاهی از راه اندازی رادیو نمایش نمی گذرد و امیدوارم که آسمان آن همواره با حضور هنرمندان پرستاره باشد.
در ادامه نیز وله ای از حضور هنرمندان رادیو پخش شد و در اولین بخش از مجید حمزه، مسعود ابوسعیدی و سعیده فرضی با اهدای لوح تقدیر، نشان عالی مرکز نمایش های رادیو و هدیه نقدی تجلیل شد.
رونمایی از هزار قطعه نمایش کوتاه رادیویی با موضوع سبک زندگی توسط صوفی و دهقان نیری نیز بخش بعدی این مراسم بود. همچنین در اختتامیه چهارمین جشنواره نمایش رادیویی موسیقی هندی در قالب طنز برای حاضران اجرا شد. سخنران بعدی نیز داوود رشیدی مصلح دبیر جشنواره به ارائه توضیحاتی درباره نحوه برگزاری جشنواره پرداخت و جوایز بخش تجربه های نو به برگزیدگان این بخش در حوزه نویسندگی، تنظیم رادیویی، صدابرداری و افکت اهدا شد.
همچنین پایان بخش این مراسم سخنرانی صوفی معاون صدا و قرائت بیانیه هیات داوران بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها