امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17857
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سید محمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه «علی اصغر پورمحمدی» ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سید محمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه «علی اصغر پورمحمدی» قائم مقام و معاونان خود شامل محمد جعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی،‌ علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی،‌ حمید شاه‌آبادی معاون هنری و حمید محمدی معاون قرآنی در غیاب شمقدری و فداکار که در سفر به سر می‌بردند،‌ به دیدار  «حجت‌الاسلام حسن روحانی» رئیس جمهور منتخب رفتند.

در این دیدار رئیس جمهور منتخب پیرامون صدور مجوزها و اینکه تاکنون چه تعداد مجوز صادر شده، موارد و سوالاتی را مطرح کرد که وزیر ارشاد و معاونان مربوطه هر یک به آن پاسخ دادند.

در این دیدار همچنین پرسش‌هایی درباره وضعیت کاغذ و‌ آخرین قیمت‌ها از سوی حجت‌الاسلام روحانی مطرح شد که «علی اسماعیلی» گزارشی از کارخانه‌های کاغذ و نیاز به واردات، وضعیت تولید داخلی و... ارائه کرد.

مشکلات فرا روی ناشران، جلسه ناشران با محمود احمدی‌نژاد و خروجی‌های جلسه، همچنین تشکیل کار گروه‌ و موضوع معافیت مالیاتی تشریح شد.

بر اساس این گزارش، مهمترین موضوع مطرح شده به دلیل حساسیت، مسئله «کاغذ» بود چرا که نیازمند ساماندهی وضعیت داخلی هستیم.

رئیس جمهور منتخب سوالاتی از حوزه سینما و تئاتر پرسید و مباحثی مطرح شد و در ادامه گزارشی از آنچه تاکنون رخ داده به اطلاع رسانده شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار