امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17862
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت در جاده‌های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که با کمی ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت در جاده‌های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که با کمی دقت و توجه در رانندگی از وقوع چنین حوادثی می‌توان جلوگیری کرد که در این گزارش به تعدادی از این حوادث و علت به وجود آمدن آن اشاره‌ای می‌کنیم.

تصادف خونین در محور اردبیل به سراب

سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد: بر اثر برخورد یک‌دستگاه تریلر فراز با یک‌دستگاه اتوبوس مان، یک‌دستگاه کمپرسی ولوو و یک‌دستگاه پژو 405 در کیلومتر 7 جاده اردبیل به سراب در استان اردبیل، یک نفر سر صحنه تصادف فوت و 8 نفر به بیمارستان اعزام شدند که یک نفر از آنان در بیمارستان فاطمی اردبیل بستری شده است که کارشناسان پس از بررسی‌های انجام شده دریافتند علت این تصادف انحراف به چپ از جانب راننده تریلر فراز بوده است.

3 کشته بر اثر انحراف به چپ پراید

سرهنگ سلبی گفت: بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه کمپرسی بنز در کیلومتر 10 محور سقز به بانه 3 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.

برخورد مرگبار 2 دستگاه تریلی

 رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد:  بر اثر برخورد 2 دستگاه تریلی ولوو در کیلومتر 35 محور بندرعباس لنگه در استان هرمزگان، 2 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده یکی از 2 دستگاه تریلی ولوو اعلام کردند.

2 کشته و 4 مجروح در برخورد پراید و اتوبوس

سلبی افزود: ساعت 6:20 بامداد امروز بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه اتوبوس بنز در کیلومتر 59 جاده قاین به بیرجند در استان خراسان جنوبی 2 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.
توقف در لاین اضطرار جاده حادثه آفرید

وی همچنین گفت: بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پژو پارس و یک‌دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 50 آزادراه قزوین کرج 2 نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو پارس و توقف در لاین اضطرار آزادراه از جانب راننده کامیون بنز هر کدام به میزان 50 درصد اعلام کردند

برخورد تریلی هوو با پژو باعث حریق و کشته شدن 2 نفر

سرهنگ جمال بذرافشان جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: در  بزرگراه شهید یاسینی واقع در شرق تهران یک‌دستگاه کشنده هوو مربوط به حمل زباله با سرعت زیاد با پشت یک‌دستگاه سواری پژو 405 برخورد می‌کند که بر اثر شدت ضربه پژو 405 دچار حریق شده و دو سرنشین آن جان خود را از دست می‌دهند.

3 کشته و 2 مجروح در واژگونی پژو 405

 رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد:  بر اثر واژگونی یک‌دستگاه پژو 405 در کیلومتر 20 جاده اصلی جکیگور - ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان 3 نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

5 کشته و 4 مجروح در برخورد  و حریق 2 پژو 405

سرهنگ سلبی گفت:  بر اثر برخورد بین دو دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 84 جاده زابل- زاهدان در استان سیستان و بلوچستان 5 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر مجروح شدند که بر اثر برخورد هردو خودرو دچار حریق شده‌اند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب یکی از راننده های پژو 405 اعلام کردند.

تصادف مرگبار در جاده سنقر

وی در ادامه گفت: بر اثر برخورد یک‌دستگاه تریلی ماک با یک‌ کمپرسی بنز و یک‌ پراید در کیلومتر 6 جاده سنقر کرمانشاه، 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ راننده تریلی ماک اعلام کردند.

برخورد خونین تریلی با 3 عابر پیاده

سرهنگ سلبی اعلام کرد: بر اثر برخورد یک‌دستگاه تریلی ولوو با 3 نفر عابر پیاده در کیلومتر 4 جاده گرمسار به سمنان نیز 3 نفر عابر پیاده کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را بی‌توجهی به جلو از جانب راننده تریلی ولوو اعلام کردند.

3 کشته در واژگونی پژو پارس

 رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد: بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 58 اتوبان کاشان به قم، 3 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام کردند.

برخورد پژو و نیسان با عابرین پیاده

وی در ادامه گفت:  بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پژو روآ و یک‌دستگاه وانت نیسان با 3 نفر عابر پیاده در بلوار آیت‌الله خویی در شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی، 3 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر دیگر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راهور علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو روآ اعلام کردند.

برخورد وانت با تریلی

سرهنگ سلبی در خصوص حادثه دیگری گفت: همچنین ساعت 18:30 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه وانت پیکان با یک‌دستگاه تریلی ماک در کیلومتر 5 جاده سقز به بوکان 2 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده وانت پیکان اعلام کردند. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها