امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17881
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی از گلایه‌های همیشگی ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت (شرکت‌های PAP) که ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی از گلایه‌های همیشگی ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت (شرکت‌های PAP) که در برهه‌‌ای تشدید یا کمرنگ می‌شود، این است که شرکت ارتباطات زیرساخت میزان پهنای باند اختصاصی به آنها را تغییر می‌دهد.

به این معنی که یک روز پهنای باندی که از زیرساخت تحویل می‌گیرند مناسب و در روز دیگری کاهش یافته است و این موضوع برای شرکت‌های مختلف به صورت چرخشی اتفاق می‌افتد.

اگرچه این گلایه هیچ‌گاه مورد تایید مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت واقع نشد اما در پیگیری این موضوع از مدیر کل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وی پاسخ مشخصی برای این گلایه داشت.

علی اصغر اصغریان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این خصوص اظهار داشت: این چنین نیست که شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باندی که می‌فروشد را کم کند.

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: موضوعی که مطرح است این است که شرکت ارتباطات زیرساخت در مواردی که شرکت خریدار بدهکار است و بدهی‌اش را تسویه نمی‌کند، زیرساخت اینترنت آن شرکت را به میزان 50 درصد محدود می‌کند تا زمانی که بدهی‌ پرداخت شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها