امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17899
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 117
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، در این دوره زمانی سه شرکت سامسونگ، Micromax و اپل از جمله مراکزی بودند که بخش اصلی بازار گوشی‌های هوشمند هند ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، در این دوره زمانی سه شرکت سامسونگ، Micromax و اپل از جمله مراکزی بودند که بخش اصلی بازار گوشی‌های هوشمند هند در اختیار آن‌ها بود که البته به گفته کارشناسان مرکز تحقیقاتی Strategy Analytics دیگر شرکت‌های بزرگ تولیدکننده تلفن‌های همراه هم در کنار آن‌ها حضور داشتند.

"لیندا سوی"(Linda Sui) از تحلیلگران این مرکز تحقیقاتی توضیح داد: «ما پیش‌بینی می‌کنیم که 10.0 میلیون گوشی هوشمند در فصل نخست سال 2013 میلادی در کشور هند عرضه شده است که این رقم نسبت به 3.8 میلیون گوشی هوشمند عرضه شده در مدت مشابه سال قبل از آن رشد 3 برابری را نشان می‌دهد».

وی در ادامه گفت: «هند برای نخستین بار در فصل نخست سال 2013 میلادی با پشت‌سر گذاشتن کشور ژاپن از نظر ارزش بازار به سومین قطب بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شد و در این زمینه پس از کشورهای چین و آمریکا قرار گرفت».

"نیل شاه"(Neil Shah) تحلیلگر برتر مرکز تحقیقاتی Strategy Analytics هم در این خصوص خاطرنشان کرد: «سرعت رشد هند در این بازار از میان رشد جهانی چهار برابر بیشتر است. عرضه جهانی گوشی‌های هوشمند با میانگین رشد سالانه 39 درصد دنبال می‌شود و این در حالی است که رشد سالانه این بازار در کشور هند 163 درصد اعلام شده است».

وی همچنین اظهار داشت: «سرعت رشد بازار گوشی‌های هوشمند هند از بزرگترین بازارهای جهان هم بیشتر است. رشد سالانه بازار گوشی‌های هوشمند در چین 86 درصد، در کشور ژاپن 24 درصد، در آمریکا 19 درصد و در هند 163 درصد اعلام شده است».
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها