امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1791
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در موافقت با کلیات طرح انتزاع خدمات بیمه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در موافقت با کلیات طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از 20هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: برای نظام جمهوری اسلامی ایران کمک به محرومان و مستضعفان اهمیت بالایی دارد و بر همین اساس بود که امام راحل فرمود یک موی کوخ نشینان را به تمام کاخ‌نشینان نمی‌دهم.
وی با بیان اینکه طرح «انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از 20هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی» برای کمک به بیماران سرطانی و برخی دیگر از بیماران محروم و مستضعف طراحی شده افزود: این طرح یک طرح یک پارچه و کامل است تا کمیته امداد امام خمینی(ره) برای کمک به محرومان و مستضعفان تقویت شود.
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد نیز با موافقت کلیات این طرح گفت: در جملات امام خمینی (ره) سه کلمه بیشتر از همه کلمات مشاهده می‌شد. اولین کلمه اسلام، کلمه دوم اتحاد و کلمه سوم مستضعفین بود که در بیانات امام همواره مشاهده می‌شد.
وی با بیان اینکه کمک به محرومان و مستضعفان در راستای آرمانهای انقلاب اسلامی افزود: طبق برنامه 5 ساله توسعه ما باید برای محرومیت زدایی از کشور تلاش کنیم و این طرح می‌تواند کمک مناسبی برای کمک به محرومان باشد.
وی با بیان اینکه کمک به محرومان در راستای حماسه اقتصادی از نمایندگان خواست با کلیات این طرح موافقت کنند.
ولی‌نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر نیز در موافقت با کلیات طرح طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از 20هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: اکنون ما در روستاهای خود شاهد محرومیت روستاییان هستیم و این روستایی‌ها وقتی دچار بیماری می‌شوند واقعاً مشکلاتشان دوچندان می‌شود.
وی با بیان اینکه 40هزار روستایی زمین‌گیر در این کشور وجود دارد افزود: چه کسی باید به داد روستائیان زمین‌گیر برسد؟ آیا اکنون زمان کمک به روستائیان محروم نرسیده است.
نماینده مردم ملایر تصریح کرد: چرا بیمه ارتش را می‌توان جدا کرد اما وقتی نوبت به روستائیان و مستضعفان محروم می‌رسد باید طور دیگری عمل شود. اگر قرار است بین روستائیان نیازمند و غیر نیازمند تفاوت باشد چرا طرح شهید رجایی برای همه روستائیان انجام می‌شود.
چاردولی در پایان از نمایندگان خواست با کلیات این طرح موافقت کنند تا به گفته وی به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)مجلس به مستضعفان این مصوبه را عیدی بدهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار