امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17929
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۸
تعداد بازدید: 133
محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به این که یکی ...

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به این که یکی از اهداف اصلی اصولگرایان از شرکت در انتخابات افزایش حضور و مشارکت مردم بوده است، گفت: اصولگرایان هیچ گاه به دنبال شرط گذاشتن برای حضور در انتخابات نبوده اند و هیچ گاه انتخابات را تحریم نکرده اند، بلکه به دنبال بالا بردن حضور مردم در انتخابات بوده اند.

وی افزود: خوشبختانه امسال نیز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور گسترده مردم در انتخابات برگزار شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جوسازی های گسترده برای نشان دادن شکست اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری نیز تنها به منظور کم کردن این حماسه بزرگ مردمی انجام می شود.

آصفری ادامه داد: آقای روحانی رییس جمهور منتخب رییس جمهور اسلامی ایران نیز بر ضرورت اعتدال گرایی تاکید کرده اند و امیدوارم ایشان هم از نیروهای اصلاح طلب و هم از نیروهای اصولگرا استفاده کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: مطرح کردن این گونه و سخنان و سهم خواهی های این چنینی تنها سبب تلخ شدن کام مردم پس از این انتخابات خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها