امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17938
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «بازار تئاتر کودک و نوجوان» با دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «بازار تئاتر کودک و نوجوان» با دو برنامه جنبی اهدای عروسک‌های ملی کشورهای میهمان حاضر در بازار (آرژانتین، هند، کرواسی، آلمان، نروژ، عراق و افغانستان) به اسیتج و برپایی دومین سمینار «نگاهی به تئاتر کودک و نوجوان امروز» با تمرکز بر تاثیرات کاربردی درام بر دنیای کودک و نوجوان و با هدف ارتقاء سطح آگاهی‌های متخصصان این حوزه شنبه 8 تیر برگزار می‌شود.

دبیر سمینار قطب‌الدین صادقی است و علاوه بر وی، اکرم قاسم‌پور و یدالله آقا عباسی اعضای هیئت علمی، این سمینار محسوب می‌شوند که پس از بررسی مقاله‌ها 11 اثر را معرفی کردند.

مراسم افتتاحیه «بازار تئاتر کودک و نوجوان» یکشنبه 9 تیر ساعت 10 با حضور سیدصادق رضایی، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیران سازمان‌های شرکت‌کننده در بازار، جمعی از مسئولان شرکت پست، معاونان و مشاوران ستادی کانون برگزار می‌شود.

این مراسم با رونمایی تمبر بازار که توسط فرزانه بابایی طراحی شده و اجرای نمایش آئینی سنتی توسط کودکان و نوجوانان با عنوان «ساروج کوبی» همراه است.

بازار تئاتر کودک و نوجوان با شعار «امروز، کودکی را به تئاتر ببریم» و با دبیری مجید امرایی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها