امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17945
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتم تیرماه 1392 آغاز پانزدهمین سالگرد آغاز به کار شبکه رادیویی ورزش است. در طول چهارده سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتم تیرماه 1392 آغاز پانزدهمین سالگرد آغاز به کار شبکه رادیویی ورزش است. در طول چهارده سال فعالیت رادیو ورزش،این رسانه حرکتی پویا و رو به جلو در ارائه تعریفی جدید از رسانه ای اثرگذار و توانمند داشته است. حضور در تمامی میادین ورزشی، نقد و بررسی مسائل مختلف ورزش ایران بوسیله کارشناسان خبره، اطلاع رسانی صحیح و سریع و ایجاد فضایی تفریحی و سرگرمی با مضمون ورزش و تفریحات سالم  رادیو ورزش را بعنوان سومین رادیوی پرمخاطب ایران معرفی کرده است.

شبکه رادیویی ورزش در حوزه فرهنگ و علوم ورزشی با ایجاد ساختاری توانمند ارائه کننده پیشنهادات و راهبردهایی اساسی در حوزه تبیین ، ترویج و اشاعه فرهنگ  و اخلاق اسلامی در حوزه ورزش و بیان جدید ترین توانمندیهای علمی و نوآوری های حوزه دانش و ورزش به مخاطبان خود بوده است.

جایگاه فعلی شبکه رادیویی ورزش مرهون لطف و توجه الهی و عنایات و راهنماییهای کاربردی و راهگشای ریاست محترم سازمان و معاونت محترم صدا بوده  که ماحصل این فرایند چهارده ساله قرار گرفتن ورزش بعنوان یکی از اصول مهم در ساختار مدیریت استراتژیک کشور و ملاک قرار گرفتن ورزش بعنوان یکی از ارکان شناسایی میزان و کیفیت پیشرفت در برنامه های توسعه 5 ساله کشور که در نهایت منجر به تشکیل وزارت ورزش وجوانان شده است.

شبکه رادیویی ورزش اولین و مهم ترین رسانه در بازتاب سریع افتخارات ملی و بین المللی در حوزه ورزش است که  این امر با تلاش شبانه روزی همکاران این شبکه بواسطه حضور پر قدرت رسانه ای در تمامی میادین ورزشی به انجام رسیده است.

شبکه رادیویی ورزش در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری نسبت به برنامه ریزی دقیق در مولفه های مهم 4 محور دین، اخلاق، امید و آگاهی اقدامات ویژه و کاربردی صورت داده است بنحوی که درصد بسیار بالایی از محورهای مورد نظر در قالب برنامه های رادیو ورزش به منصه ظهور رسیده و پیش بینی دقیق برنامه سازی آینده نیز بصورت مدون انجام گرفته است.

در حوزه ورزش همگانی در خصوص اهمیت  توجه به گسترش و پویایی ورزش همگانی ، برنامه ریزی دقیق و گسترده ای جهت تبلیغ و ترویج امر ورزش همگانی انجام داده و این مقوله مهم را در قالب ساخت برنامه های میدانی، علمی و کارشناسی به جد پی گیری ومورد برنامه سازی قرار داده است.

در طلیعه پانزدهمین سال آغاز بکار شبکه رادیویی ورزش، این شبکه با جدیت و تلاشی مضاعف به حرکت درآمده است تا ارائه کننده برترین و قدرتمندترین رسانه در حوزه ورزش با ویژگیهای رسانه اسلامی و ارزشمدار باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها