امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17961
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۶
تعداد بازدید: 72
علی فتحعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: تعطیلی روز جمعه میدان بزرگ میوه ...

علی فتحعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: تعطیلی روز جمعه میدان بزرگ میوه و تره‌بار تهران در پی درخواست اصناف برای حضور در نماز جمعه تهران و نیز رسیدگی به بهداشت عمومی و نظافت میدان بزرگ انجام شد.

دبیر اتحادیه بارفروشان افزود: همچنین تعطیلی یک روز در هفته فرصت مغتنمی است تا اصناف و بارفروشان و کارگران به استراحت بپردازند و در طول هفته با نشاط و شادابی بیشتری در خدمت مردم عزیز باشند.

فتحعلی گفت: تعطیلی روز جمعه میدان بزرگ میوه و تره‌بار تهران به اصناف ابلاغ شده و آنها نیز تمکین کرده‌اند و از امروز اجرایی شده است.

دبیر اتحادیه بارفروشان تهران تصریح کرد: مردم بزرگوار تعطیلی روز جمعه میدان میوه و تره‌بار تهران را مدنظر داشته باشند و با توجه به طولانی بودن مسافت در روز جمعه متحمل زحمت نشوند. میدان بزرگ میوه و تره‌بار تهران در جنوبی‌ترین نقطه تهران، خیابان آزادگان قرار دارد و به عنوان شاهرگ حیاتی تغذیه میوه استان تهران و دیگر شهرها محسوب می‌شود. روزانه مردم زیادی هم برای خرید به این مکان مراجعه می‌کنند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها