امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17975
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 90
اکبر ترکان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، که پرسید تاکنون آقای روحانی برای انتخاب کابینه‌شان به خصوص ...

اکبر ترکان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، که پرسید تاکنون آقای روحانی برای انتخاب کابینه‌شان به خصوص بخش اقتصادی چه اقداماتی انجام داده‌اند؟ اظهار داشت: آقای روحانی درباره اعضای کابینه‌شان با هیچکس صحبتی نکرده‌اند و صحبت‌هایی که بعضا می‌شود صرفا گمانه‌زنی است .

وی ادامه داد: حقیقت این است که هیچکس نمی‌داند و ما هم نمی‌دانیم.

خبرنگار فارس گفت یعنی ایشان گزینه‌های احتمالی خود را هم مشخص نکرده‌اند؟

ترکان پاسخ داد: آقای روحانی هنوز هیچکس را قطعی نکرده‌اند و کسی هم نمی‌‌داند نظرشان در این باره چیست، ما هم که از نزدیکان ایشان هستیم اطلاعی نداریم.

وی در پاسخ به اینکه ملاک‌ها و معیارهای رئیس‌جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه چیست؟ اظهار داشت: ایشان همه مشورت‌ها و نظرات را می‌شنوند ولی به هیچکس نمی‌گویند که نظر قطعی‌شان چیست، لذا بحث‌هایی که درباره کابینه ایشان می‌شود اعتباری ندارد و حدسیات اشخاص است.

ترکات در پاسخ به این پرسش که آقای روحانی وعده داده بودند از ظرفیت‌های هر دو جناح در کابینه‌شان استفاده خواهند کرد، آیا در برنامه‌ریزی‌های کنونی‌شان هم این مسئله را مد نظر دارند، اظهار داشت: ما هم این حرف‌ها را شنیده‌ایم، اما برای اینکه بگوییم تصمیم نهایی‌شان چیست الان زود است، ایشان نظر نهایی‌شان را بعد از مراسم تحلیف اعلام می‌کنند. 12 مرداد مراسم تنفیذ ایشان نزد مقام معظم رهبری انجام می‌شود و بعد مراسم تحلیف و سوگند در مجلس خواهد بود پس از آن کابینه خود را معرفی خواهند کرد.

ترکان تأکید کرد: قطعی بدانید آقای دکتر روحانی تا الان درباره هیچ وزارتخانه‌ای به هیچکس اعلام نظر نکرده‌اند، فقط بسیاری از افراد صاحب نظر و معتمد ایشان نظراتشان را مطرح می‌کنند و ایشان هم فقط و با حوصله گوش می‌کنند و می‌شنوند.

وی افزود: دکتر روحانی تصمیم‌شان را بعد از تحلیف خواهند گفت.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها