امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17978
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کیت‌کو هر اونس طلا در بازارهای جهانی در لحظه تنظیم این گزارش  ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کیت‌کو هر اونس طلا در بازارهای جهانی در لحظه تنظیم این گزارش  هزار و 202 دلار و 70 سنت است که نسبت به روز گذشته 2 دلار افزایش قیمت داشته است.

پیشتر در لحظات بامدادی امروز قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به زیر 1200 دلار رسیده بود، اما در لحظات عصر  امروز از 1200 عبور کرد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند طی 2 ماه آینده بازارهای جهانی طلا روند نزولی خواهد داشت. از طرفی دیگر شاهد تقویت دلار در بازار هستیم به نحوی که در آخرین معاملات روز گذشته در بازار آزاد تهران هر دلار آمریکا  3 هزار و 350 تومان و هر یورو 4 هزار و 410تومان معامله شد، این در حالی است که درهم امارات 922 تومان خرید و فروش می‌شود.

گزارش فارس حاکی از آن است که روند نزولی دلار در بازار غیررسمی پس از فروکش کردن جو روانی انتخابات ریاست جمهوری در حال بازگشت به حالت قبل است.

به گزارش فارس، قیمت انواع سکه در بازار آزاد روز گذشته تهران همچنان روند نزولی خود را طی کرد که دلیل آن کاهش قیمت جهانی طلا است به نحوی که هر مثقال طلا در بازار تهران 445 هزار تومان و هر گرم طلای18 عیار نیز 102 هزار و 730 تومان معامله می‌شود.

به گزارش فارس، هر قطعه سکه طرح جدید یک میلیون و 95 هزار تومان ، هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و 60 هزار تومان، نیم سکه 570 هزار تومان، ربع سکه 368 هزار تومان و سکه گرمی 250 هزار تومان معامله می‌شود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار