امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17982
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 79
خلیل حیات‌‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد مثبت قوه قضائیه در زمینه امنیت اجتماعی ...

خلیل حیات‌‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد مثبت قوه قضائیه در زمینه امنیت اجتماعی گفت: البته برقراری امنیت اجتماعی تنها بر عهده دستگاه قضایی نیست و قوه قضائیه به عنوان مرجع رسیدگی ارتباط مستقیم با نیروهای امنیتی و انتظامی دارد.

وی افزود: دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و انتظامی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و این احکام مستند و مستدل دستگاه قضایی است که می‌تواند راهگشای امنیت کشور باشد.

عضو سابق کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: دستگاه قضایی با شناسایی نقاط ضعف همیشه تذکرات لازم را به نیروهای امنیتی و انتظامی می‌دهد و از آنجایی که قوه قضائیه و دادستان مدعی‌العموم هستند از جهت قانونی رئیس ضابطین محسوب می‌شوند و حتی حق آموزش را به ضابطین دارند.

حیات‌مقدم خاطر نشان کرد: هر پرونده‌ای که در ارتباط با افراد مجرم تشکیل می‌شود باید در دستگاه قضایی به آن رسیدگی شود بنابراین نیروی انتظامی و نیروی امنیتی به تنهایی نمی‌توانند امنیت اجتماعی را در کشور برقرار کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار