امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17985
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 246
کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: تمامی سازمان‌ها از جمله سازمان محیط زیست باید تا دقیقه 90 دولت فعلی وظایف و تکالیف ...

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: تمامی سازمان‌ها از جمله سازمان محیط زیست باید تا دقیقه 90 دولت فعلی وظایف و تکالیف خود را به درستی انجام دهند و در جهت پیشبرد اهداف خود حرکت کنند.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان محیط زیست باید تا روزهای پایانی دولت دهم جلسات کارگروه کاهش آلودگی هوا را برگزار کرده و همچنین برنامه‌ریزی در جهت مبارزه با ریزگردها و حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و چهارگانه را در دستور کار خود قرار داده و ادامه دهد.

وی درباره حفاظت از باغ گیاه‌شناسی نوشهر و جلوگیری از تخریب آن بیان داشت: تأسیس این باغ به سال 1310 برمی‌گردد و این باغ قدیمی‌ترین باغ گیاه‌شناسی نه تنها در ایران بلکه در کل خاورمیانه است.

به گفته پیرمؤذن در این باغ گیاه‌شناسی گونه‌هایی وجود دارد که در هیچ جای جهان اثری از آ‌نها باقی نمانده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، این باغ در سال 1385 در سازمان میراث فرهنگی ثبت ملی شده و نباید اجازه تخریب این گونه سرمایه‌های ملی داده شود خاطرنشان کرد: چنانچه این باغ مورد تخریب قرار گیرد بدون شک مجلس شورای اسلامی تحقیق و تفحص را از سازمان محیط زیست آغاز می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها