امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17990
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 116
احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جمع‌آوری معتادین پرخطر و توزیع‌کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: معتادین متحجر که در دره فرحزاد، ...

احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جمع‌آوری معتادین پرخطر و توزیع‌کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: معتادین متحجر که در دره فرحزاد، پارک شهید هرندی، دروازه‌غار، شوش و هاشم‌آباد تجمع می‌کنند به زودی نسبت به جمع‌آوری و درمان آنها اقدام می‌شود.

وی ادامه داد: از 25 اسفند 1391 تا به امروز چهار طرح بزرگ جمع‌آوری معتادین در شهر تهران را اجرایی کردیم که بالغ بر هزار و 950 نفر توسط نیروی انتظامی جمع‌آوری شدند. که از این تعداد 1523 نفر برای درمان و نگهداری به مکان‌های مشخص شده ارسال شدند که پس از درمان ترخیص شده‌اند.

ربیع‌زاده خاطر نشان کرد: از 1523 نفر معتاد جمع‌آوری شده تاکنون 470 نفر طول درمانشان طی شده است و در حال ترخیص هستند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان تهران یادآور شد: یکی از معضلات معتادان نگهداری در مراکز تعیین شده است که این مراکز با مشکلات عمده‌‌ای از جمله بودجه و نیروی انسانی مواجه هستند.

بنابراین باید علی‌رغم شورای مبارزه با مواد مخدر دیگر دستگاه‌ها نیز مشارکت داشته باشند.

وی افزود: مشکل شهر تهران در دو بخش معتادان متحجر و ولگرد است که هم اکنون نیروی انتظامی می‌تواند 1300 نفر از آنها را جمع‌آوری و به 10 کمپ مخصوص معتادان تحویل دهد.

وی درباره مبارزه با توزیع‌کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: بخش عمده‌ای از توزیع‌کنندگان مواد مخدر از وسیله نقدی موتور استفاده می‌کنند.

ربیع‌زاده اظهار داشت: در جلسه مبارزه با مواد مخدر استان تهران مصوب شد موتور‌سیکلت‌ها و ماشین‌هایی که در حاشیه بزرگراه‌ها و در سطح استان نسبت به توزیع مواد مخدر به هر میزانی اقدام می‌کنند توقیف شود.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها