امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18011
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، بخش آزادی ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، بخش آزادی ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه خود اعلام کرد: نیروهای امنیتی در سه روز اخیر 41 شهروند از جمله یک زن را بازداشت کردند و به بیش از 48 خانه در مناطق مختلف بحرین در ساعات متفاوت یورش بردند که این یورش ها به طور اعم در ساعات پایانی شب و بامداد صورت گرفت.

آمارهای بخش آزادی ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین نشان می دهد: چهار شهروند بحرینی در همین مدت شکنجه شده و سه نفر دیگر در نتیجه اعمال زور علیه تظاهرات کنندگان آسیب های مختلف برداشته اند.

براساس این آمارها، نیروهای امنیتی در طول سه روز موارد متعددی از نقض حقوق بشر را مرتکب شده اند که بارزترین آنها اعمال سیاست مجازات گروهی مردم در بیش از 14 منطقه است و نیروهای آل خلیفه در همین مدت دارایی های شخصی شهروندان را در چهار مورد از بین برده و در دو مورد نیز این دارایی ها را مصادره کردند.

بخش آزادی ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین افزود: بسیاری از مناطق بحرین شاهد تظاهرات برای تاکید بر خواست مردم جهت تحول دموکراتیک در کشور و حرکت آن به افق های آزادی و کرامت بود. این طول این سه روز 47 تظاهرات در مناطق و استانهای مختلف بحرین برگزار شد.

مردم بحرین از فوریه سال 2011 میلادی انقلاب خود را برای دستیابی به آزادی و دموکراسی، عدالت و برقراری نظامی منتخب در کشورشان آغاز کردند. رژیم آل خلیفه با همدستی رژیم سعودی در طول این مدت شماری از مردم را شهید، بازداشت و شکنجه کرده و با احکام سنگین به زندان انداخته اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها