امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18029
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، هواداران مرسی امروز به منظور اعلام حمایت خود از مرسی تظاهرات میلیونی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، هواداران مرسی امروز به منظور اعلام حمایت خود از مرسی تظاهرات میلیونی تحت عنوان «مشروعیت خط قرمز است»، برگزار می‌کنند.

بر اساس این گزارش صدها نفر از منتسبین به جماعت اخوان‌المسلمین و گروه‌های اسلامی به دنبال برگزاری نماز جمعه خود را به مقابل رابعه العدویه واقع در شهر نصر در شمال قاهره رساندند تا در حمایت از مرسی و تاکید بر مشروعیت وی به عنوان رئیس جمهور مصر، تظاهرات میلیونی برگزار نمایند.

تظاهرات‌کنندگان شعارهایی علیه رهبران معارضین و نیز شعارهایی در حمایت از مرسی اعم از «آزادی، عدالت، ای اسلام بیا و ای قرآن حکم کن» سر می‌دادند.

بر اساس این گزارش تظاهرات‌کنندگان که بیشتر آنها از استان‌های مجاور قاهره آمده‌اند، در منبر مسجد بلندگوها و تصاویری از مرسی و نیز پرچم مصر و پرچم‌های گروه‌های اسلامی را قرار داده‌اند.

این تظاهرات در واکنش به فراخوان معارضین برای برگزاری تظاهرات گسترده روز 30 ژوئن(9 تیر) علیه مرسی و درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار