امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18038
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، وزارت بهداشت مصر اعلام کرد که تعداد زخمی‌های درگیری‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، وزارت بهداشت مصر اعلام کرد که تعداد زخمی‌های درگیری‌های استان‌های الشرقیه، الدقهلیه، الغربیه و المنوفیه طی دو روز گذشته به 467 نفر رسیده است و سه نفر نیز در این درگیری‌ها کشته شده‌اند.

بر اساس این گزارش 379 زخمی پس از درمان از بیمارستان مرخص شده‌اند در حالی که 88 نفر همچنان در بیمارستان‌ها تحت درمان هستند.

بر پایه این گزارش دو نفر از کشته‌ها مربوط به شهر المنصوره در استان الدقهلیه هستند که عبارتند از «عبدالمجید العنان» و «محمد احمد عبدالحفیظ» و نفر سوم نیز مربوط به شهر الزقازیق در استان الشرقیه است.

از سوی دیگر «احمد شحاته» سخنگوی حزب آزادی و عدالت گفت که در جریان حمله به مقر اخوان‌المسلمین در شهر الزقازیق استان الشرقیه، «حسام شوقی»(22 ساله) دانشجوی دانشگاه در اثر اصابت گلوله به قلب وی کشته شد.

شحاته اعلام کرد که اعضای جنبش تمرد و جبهه نجات ملی معارض حامی این جنبش با پشتیبانی اراذل و اوباش در حمله به مقر جماعت اخوان‌المسلمین در الزقازیق دست داشتند.

به گفته شحاته تعداد این مهاجمان هزار نفر برآورد شده است.

این در حالی است که هزاران مصری هوادار مرسی امروز با تجمع در مقابل مسجد رابعه العدویه در شهر النصر واقع در شمال قاهره، تظاهرات میلیونی «مشروعیت خط قرمز است» به منظور تاکید بر مشروعیت مرسی به عنوان رئیس جمهور مصر برگزار کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها