امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1804
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 218
به گزارش گروه سیاسی فارس و به نقل از روابط عمومی خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت، در جریان نشستی با تنی چند از نمایندگان زن و گروه‌های فعال در حوزه زنان ...

به گزارش گروه سیاسی فارس و به نقل از روابط عمومی خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت، در جریان نشستی با تنی چند از نمایندگان زن و گروه‌های فعال در حوزه زنان برحضور فعال و حمایت ستاد خدمتگزاران از گروه‌ها و برنامه آنان تاکید شد.

باتوجه به آنکه نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می‌دهند می‌تواند بستر و زمینه لازم را برای حضور نمایندگان این قشر در حوزه‌های شهری فراهم سازد. در حوزه‌های شهری باید به گونه‌ای برنامه ریزی و تصمیم سازی صورت گیرد که بتوان در همه بخش‌ها و زمینه‌ها ضمن ارتقا حضور فعال زنان، از خلاء‌های موجود نیز کاست.

برپایه این خبر در این نشست تاکید شد؛ دقت نظر و هوشمندی زنان می‌تواند مهارت زندگی شهری را ارتقاء بخشد و از سوی دیگر حساسیت آنان نسبت به موضوع‌های شهری  سبب خواهد شد تا کمبودهای شهر برای این اقشار مدنظر قرار گیرد. توجه به مسایل فرهنگی، اجتماعی و نقش آموزشی زنان در همه ابعاد شهری می‌تواندبر ارتقا نقش شهروندی و توسعه شهری بی‌افزاید.

همچنین در این نشست بر حمایت از زنان فعال در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی، بکارگیری زنان نخبه و دانش آموخته در حوزه‌های شهری و تخصص‌های مورد نیاز حوزه شهری، فراهم سازی زمینه فعالیت در حوزه‌های مدیریت شهری باتوجه به نیازها، بکارگیری ظرفیت‌ها و رصد مسایل و مشکلات برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، حمایت از زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست و  ایجاد بانک ایده در حوزه شهری و مولفه‌های فرهنگی و اجتماعی مربوط به این قشر تاکید شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها