امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1805
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 175
علاءالدین بروجردی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه منحنی تثبیت قدرت حکومت بشار اسد در سوریه همچنان صعودی است، اظهار کرد: ...

علاءالدین بروجردی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه منحنی تثبیت قدرت حکومت بشار اسد در سوریه همچنان صعودی است، اظهار کرد: به رغم همه اقدامات آمریکایی‌ها و هم پیمانان آنها به خصوص ترکیه و قطر برای مجهز کردن تروریست‌ها در سوریه، اقتدار حکومت بشار اسد در سوریه بیش از گذشته شده است.

وی افزود: اقدامات آموزشی و مجهز کردن تروریست‌ها در کشورهای هم‌جوار سوریه برای عملیات‌های توریستی علیه حکومت و مردم بی‌گناه سوریه موجب تقویت القاعده شده است.

رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تقویت القاعده تقویت تروریست است، ادامه داد: این تقویت هیچ خط و مرزی را نمی‌شناسد همان گونه که آمریکا امروزه متأثر از خطر تروریسم بین‌المللی است.

بروجردی با اشاره به سیاست‌های آمریکا تاکید کرد: سیاست‌های آمریکا در جهت حمایت از گروه‌های تروریستی همچون القاعده در سوریه نشان دهنده تناقض کامل با ادعای آنها در مورد مبارزه با تروریسم است.
انتهای پیام/2301/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها