امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18052
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۴
تعداد بازدید: 116
سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به ...

سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به این که بزرگترین پیروزی در انتخاب سال 92 حضور پر شکوه مردم در این انتخابات بود، گفت: اصولگرایان بعد از پایان انتخابات به حسن روحانی به عنوان نامزد پیروز تبریک گفته و اعلام حمایت کردند و از بکارگیری تمام توان خود برای کمک به وی خبر دادند.

وی افزود: در این دوره از انتخابات نیز مردم با حضور گسترده خود در انتخابات عملا حضور خود را به عنوان نامزد پیروز در انتخابات اعلام کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای روحانی هم خود عضو جامعه روحانیت مبارز هستند و البته مشی اعتدال را به عنوان اصلی ترین روش خود در انتخابات عنوان کرده اند.

نقوی حسینی ادامه داد: امیدوارم ایشان اعتدال را به عنوان یک راهکار اساسی در اداره کشور در نظر بگیرند.

وی با اشاره به برخی تبلیغات در خصوص شکست اصولگرایان گفت: این گونه تبلیغات در حقیقت مانور همان اعضا و گروه های افراطی است که شاهد بودیم چگونه در دولت های گذشته روند کار را مختل کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها