امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18060
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حبیب‌الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در حاشیه مراسم ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حبیب‌الله عسگراولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر که در ساختمان یادمان شهدای هفت تیر برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نسبت اعتدال‌گرایی با انقلابیگری در چیست اظهار داشت: انقلاب یک تغییر بنیادی در روش است. می‌تواند افراطی باشد و یا تفریطی باشد و یا می‌تواند اعتدالی باشد؛ انقلاب مقابل با اعتدال نیست اما انقلابی معتدل جلوی افراط و تفریط را می‌گیرد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه دولت یازدهم چه اولویت‌هایی را باید برای تشکیل کابینه مدنظر قرار دهد، تصریح کرد: آقای روحانی مصاحبه کرد و گفت لزومی ندارد بنده درباره آن توضیح دهم چرا که ایشان در موضعگیری خود و گزارش به مردم و رهبری اولویت‌های خود را بیان کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه ویژگی‌های اعضای کابینه دولت یازدهم چه باید باشد، افزود: توقع نخبگان و مردم از وزرا این است که دریابند که دغدغه رهبری، دغدغه مردم و شرایط کشور، منطقه و بین‌الملل چیست و خود را با آن هماهنگ کنند.

عسگر‌اولادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حضور اصولگرایان را در دولت آقای روحانی چگونه ارزیابی می‌کنید، خاطرنشان کرد: همانگونه که خود آقای روحانی گفت، هم اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان و هم فعالین معتدل و اعتدالی در دولت ایشان جای دارند و در این سه زمینه مطالعه می‌کنند تا مجموعه را انتخاب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها