امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18085
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «علی فیاض» گفت که اظهارات «سعود الفیصل» که در آن مدعی شده بود سوریه از سوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «علی فیاض» گفت که اظهارات «سعود الفیصل» که در آن مدعی شده بود سوریه از سوی حزب‌الله و ایران اشغال شده است، توهین به شعور مردم، کودن فرض کردن آنها و گمراه کردن افکار عمومی عربی و بین‌المللی است.

وی افزود: بیان چنین اظهارات و مواضعی برای یک دولتی که به خوبی می‌داند سوریه از سوی حزب‌الله نه با سیاست و نه چیز دیگری اشغال نشده است، شایسته نیست؛ حزب‌الله و سوریه به عنوان دو برادر مقاوم، هم‌پیمان مستقیم و همسایه و همکار هستند.

وی تصریح کرد: عربستان بهتر است که ارسال سلاح و پول به سوریه را متوقف کرده و از تشویق اعزام افراطی‌ها به سوریه که درگیری و بحران در این کشور را تشدید می‌کند، دست بردارد و در برابر دستیابی به راه‌حل سیاسی مسالمت‌آمیز بحران سوریه کارشکنی نکند.

فیاض در پایان اظهار داشت که موضع ایران و حزب‌الله و تعامل آنها با بحران سوریه در راستای تشویق به گفت‌وگو بین ارکان سوریه و سهیم شدن در ایجاد فضای لازم برای حل سیاسی بحران این کشور و برقراری وحدت، امنیت و ثبات در آن بوده است.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها