امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18086
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 81
«محمد أبوالغار» از اعضای ارشد جبهه نجات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره با تاکید بر ادامه تظاهرات تا ...

«محمد أبوالغار» از اعضای ارشد جبهه نجات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره با تاکید بر ادامه تظاهرات تا سرنگونی نظام محمد مرسی و برگزاری انتخابات زودهنگام، گفت: سخنان اخیر محمد مرسی موجب شد جبهه نجات بیش از پیش بر خواسته های مردم تاکید داشته باشد.

وی در توضیح این مطلب افزود: مردم بر اجرای انتخابات ریاست جمهوری تاکید دارند و ما نیز تحت تاثیر تهدیدهای رئیس جمهور که هدف از آن ترساندن مخالفان است، قرار نمی گیریم زیرا به آن عادت کرده ایم.

أبو الغار  با تاکید بر برگزاری راهپیمایی در نقاط مختلف مصر در یکشنبه آینده اظهار داشت: تمام رهبران جبهه نجات بدون استثناء در این راهپیمایی ها شرکت می کنند و درخواست همه تظاهرات کنندگان یک چیز است: برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری.

وی تصریح کرد: ما با اخوان المسلمین یا با محمد مرسی  گفت و گو نمی کنیم زیرا دیگر برای گفت و گو دیر شده است.

این عضو ارشد جبهه نجات با اشاره به مسالمت آمیز بودن تظاهرات و تحصن های مردمی، حامیان رئیس جمهور را به خودداری از برخورد و رویارویی با تظاهرات کنندگان فراخواند تا هر دو طرف از هرگونه آسیبی در امان بمانند.

این در حالی است که امروز تعدادی نمازگزاران مصری پس از نماز به منظور محکوم کردن سیاست های محمد مرسی و تاکید بر سرنگونی او دست به راهپیمایی گسترده ای زدند.

در مقابل نیروهای اسلامگرا نیز به منظور تاکید بر مشروعیت رئیس جمهور در میدان رابعه العدویه تجمع کردند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها