امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18087
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت 14 فوریه، شیخ عبدالمولی الجعفری از علمای الازهر گفت که شیخ شحاته از سوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت 14 فوریه، شیخ عبدالمولی الجعفری از علمای الازهر گفت که شیخ شحاته از سوی سلفی‌های مصر تحت تعقیب بود و بارها از سوی سلفی‌ها تهدید شده بود اما تصور نمی‌کرد که وحشی‌گری سلفی‌ها تا حد قتل و مثله کردن اجساد آنها برسد.

وی تاکید کرد که سلفی‌ها از خارج حمایت مالی می‌شوند، کانال‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای در اختیار دارند که علیه شیعیان بکار می‌گیرند اما با این حال ما تا آخرین نفس به مذهب اهل بیت علیهم السلام پایبند هستیم و هرگز در برابر جنایتی که علیه شیخ شحاته و همراهان وی مرتکب شدند، سکوت نخواهیم کرد.

روز یکشنبه گذشته گروهی از شیعیان که به مناسبت نیمه شعبان در منزل یکی از شیعیان در روستای ابومسلم در الجیزه گردهم آمده بودند، توسط تعدادی از سلفی‌های تندرو هدف حمله قرار گرفته و در جریان ضرب و شتم این شیعیان چهار نفر از آنها از جمله شیخ «حسن شحاته» از رهبران شیعه کشته شدند و مهاجمان اسباب و اثاثیه منزل را تخریب و خانه را به آتش کشیدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها