امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18098
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۴
تعداد بازدید: 151
احمد رضا معینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی «توانا» با اشاره به بلاتکلیفی کارگران در خصوص چگونگی افزایش حق مسکن و خواروبار اظهار داشت: در حال حاضر ...

احمد رضا معینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی «توانا» با اشاره به بلاتکلیفی کارگران در خصوص چگونگی افزایش حق مسکن و خواروبار اظهار داشت: در حال حاضر نمایندگان عضو شورای عالی کار منتظر برگزاری جلسه از سوی شورای عالی اشتغال هستند.

این نماینده کارگران در شورای عالی کار افزود: قرار بود هفته آینده بعد از آخرین جلسه در 7 خرداد ماه موضوع افزایش حق مسکن در دستور کار قرار بگیرد.

این نماینده کارگران با بیان اینکه در روزهای گذشته از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درخواست شده تا جلسه رسیدگی به این موضوع را برگزار کند، یادآور شد: متاسفانه امکان برقراری ارتباط با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی وجود ندارد که بتوان در این خصوص رایزنی کرد.

این فعال کارگری با اشاره به برخی اظهارات فعالان کارفرمایی مبنی بر عدم حضور در جلسات شورای عالی کار به منظور رسیدگی به منافع کارگران تصریح کرد: ظرفیت شورا و وظایف محوله بیش از این اظهارنظر‌ها است و نمی توان با اینگونه مباحث حاشیه ایجاد کرد.

این عضو شورای عالی کار یادآور شد: دولت یازدهم از افزایش قدرت خرید کارگران استقبال کرده و اکنون که مسئولان دولتی قول افزایش حق مسکن را مطرح کردند امیدواریم به زودی جامه عمل بپوشاند.

معینی با بیان اینکه روز به روز کارگران بنگاه‌های اقتصادی ریزش دارند، بیان داشت: افزایش شرکت‌های واسطه ای و پیمانکاری یک معضل جدی است زیرا تولید به حاشیه رفته و دلالی رونق یافته است.

این عضو شورای عالی کار با اشاره به عملکرد یک نهاد دولتی در زمینه اخراج کارگران تصریح کرد: هر روز این نهاد دولتی، امور را به شرکت‌های دلالی واگذاری می‌کند و به این بهانه کارگران اخراج می‌شوند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها