امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18101
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۵
تعداد بازدید: 198
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرنگار شبکه المیادین درحالی که خبر مربوط به تجمع هواداران اخوان المسلمین و حزب ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرنگار شبکه المیادین درحالی که خبر مربوط به تجمع هواداران اخوان المسلمین و حزب النور سلفی مصر در شهر قاهره را پوشش می‌داد، مورد حمله تجمع کنندگان مصری قرار گرفت.

خبرنگار این شبکه که بر روی یک سکو در حال پوشش اخبار این تجمع در مقابل مسجد رابعه العدویه شهر قاهره بود، با شعارهای تجمع کنندگان مواجه شد و برخی از این افراد به محلی که وی از آن گزارش می‌کرد، حمله کردند.

معترضان در حالی که پرچم سلفی‌ها را در دست داشتند، مدعی بودند که این شبکه تلویزیونی لبنانی در حال پخش اخبار منفی علیه رئیس جمهور مصر است.


طرفداران مرسی با تهدید خبرنگار المیادین اجازه ندادند که وی گزارش خود را به اتمام برساند.

این درحالی است که ده‌ها هزار مصری جمعه به خیابان‌های این کشور آمدند تا حمایت و یا مخالفت خود با رئیس جمهور و حزب حاکم در این کشور را اعلام کنند.

طرفداران مرسی با تلاش احزاب اسلامی همچون اخوان المسلمین و حزب النور در مقابل مسجد رابعه العدویه شهر قاهره تجمع کردند.

در سوی مقابل مخالفان مرسی که با تلاش «جبهه نجات ملی» در میدان التحریر و مقابل قصر الاتحادیه تظاهرات کرده بودند با سر دادن شعارهایی خواستار برگزاری انتخابات پیش از موعد مقرر شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها