امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18130
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۶
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با دستور مسئولان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با دستور مسئولان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد. مسئولان وزارت خیلی سعی کردند که شب گذشته و امروز در تماس‌های تلفنی کلیه اعضا را دور یکدیگر جمع کنند اما با وجود تلاش‌های انجام شده، علی پروین و محمود خوردبین در جلسه امروز حضور پیدا نکردند. البته رویانان نیز قصد شرکت در این جلسه را نداشت ولی با اصرار وزارت دقایقی در این جلسه حضور پیدا کرد و پس از 25 دقیقه وزارت ورزش را ترک کرد. این در شرایطی است که گفته می‌شود اصلا رویانیان به دیدار وزیر ورزش نرفته و فقط با معاون او دیداری داشته است اما در نیمه‌های جلسه به نشان قهر وزارت ورزش را ترک کرده است.

در جلسه ای که در دفتر وزیر برگزار شد، عباسی، کامبوزیا و مالکی حضور داشتند تا در خصوص اتفاقات اخیر پرسپولیس به گفت و گو پرداختند این درحالی است که مالکی و کامبوزیا پس از این جلسه حاضر به گفت‌گو نشدند و سریعا وزارت ورزش را ترک کردند.

گفته می‌شود از رویانیان خواسته‌ شده که با استعفای خود موافقت کند اما او مخالفت کرده است این در شرایطی است که در حدود چندین بار با علی پروین و خوردبین تماس گرفته شده اما آنها حاضر به حضور در این جلسه نشدند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار