امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18151
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 129
محمد محمدرضایی نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در دوره ششم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان ...

محمد محمدرضایی نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در دوره ششم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اتهام تقلب در انتخابات از ابتدا بی ‌پایه و اساس بود، تاکید کرد: پیروزی آقای دکتر روحانی با سیصدهزار رای نشان داد که نظام با ظرفیت بالایی که دارد قطعا از رای مردم حراست می‌کند.

وی با بیان اینکه شعار اعتدال‌گرایانه روحانی موجب اقبال مردم به وی شد، تصریح کرد: هر برگه رای که در انتخابات ریاست‌جمهوری به صندوق انداخته شد، بیمه‌نامه‌ای برای آینده انقلاب بود؛ مردم با مشارکت گسترده در انتخابات بار دیگر ثابت کردند که پشتیبان واقعی  انقلاب اسلامی هستند.

محمد رضایی با بیان اینکه اعتدال به معنای مقابله با افراط گرایی و احترام به خرد جمعی است، گفت: مقام معظم رهبری دائماً مسئولان نظام را به پرهیز از افراط و توجه به اعتدال توصیه می‌کنند چرا که اعتدال گرایی به معنای واقعی آن نظام را در مقابل مشکلات مقتدر می‌کند.

نماینده اسبق مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم در دولت آقای روحانی، با حضور افراد کارآمد و معتدل زمینه رشد و شکوفایی کشور در همه ابعاد از جمله مباحث اقتصادی فراهم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها