امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18154
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 108
منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: انتظار مجلس از دولت آینده این است که دولت آینده در ...

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: انتظار مجلس از دولت آینده این است که دولت آینده در مسیر شعارهایی که اعلام کرده اعم از اعتدال‌گرایی، عدالت و تدبیر حرکت کند و تلاش دولت به این مسأله معطوف باشد که در به کارگیری مدیران ظرفیت‌های تخصصی و اعتقادی را درنظر داشته باشد.

وی افزود: طبیعی است که جریانات تند نمی‌توانند پاسخگوی انتظارات مجلس از دولت باشد و به همین سبب کابینه باید کابینه معتدلی بوده و به همفکری و هم‌افزایی با مجلس گرایش داشته باشد.

نائب ‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: مجلس یک ظرفیت و محل تجمع نخبگان کشور است، مجلس این آمادگی را دارد تا همکاری و همراهی لازم را با دولت داشته باشد و مهمترین مسائلی که توسط مجلس و دولت باید پیگیری شود مسائل و مشکلات معیشتی مردم است.

حقیقت‌پور اظهار داشت: مجلس می‌تواند امکاناتی را در زمینه تأمین فورمول‌ها و راهکارهای لازم برای پاسخگویی به نیازهای مردم و تأمین نقشه راه مشترک میان دو قوه به طور نرم افزاری در اختیار دولت قرار دهد.

وی تصریح کرد: ما انتظار داریم که بدنه اجرایی دولت آینده با بدنه اجرایی مجلس به صورت تنگاتنگ به پیش روند تا دو قوه تمام توان خود را در راه پیشرفت کشور به کار گیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار