امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18209
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات سیمای شرق پس از انتشار کتاب «صراحت‌نامه» اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات سیمای شرق پس از انتشار کتاب «صراحت‌نامه» اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در آن وی برای اولین بار برای کناره‌گیری از قدرت اعلام آمادگی کرده بود، آخرین گفت‌وگوی منوچهر متکی قبل از برکناری‌اش توسط محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور از رأس وزارت امورخارجه  را نیز روانه بازار کتاب خواهد کرد.

رئیس‌جمهور که در روز 8 شهریور 88 و به هنگام معرفی متکی برای اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی برای ادامه وزارتش در امورخارجه به مجلس گفته بود: «آقای متکی فردی متعهد، مومن ، انقلابی و حرفه‌ای هستند و به فنون دیپلماسی تسلط کامل دارد، ایشان زحمات فراوانی را متحمل شده است که ان‌شاء‌الله با حضور مجدد ایشان تحول در وزارت خارجه جاری خواهد شد.» در تاریخ 22 آذر 89 و به هنگام حضور متکی در سنگال برای انجام مأموریت کاری، وی را برکنار کرد!

گفت‌وگو با وزیر سابق امورخارجه توسط امیر عباس تقی‌پور مدیرمسؤول ماهنامه مدیریت ارتباطات، 42 ساعت قبل از عزل متکی انجام و در هشتمین شماره این ماهنامه منتشر شده بود.

تقی‌پور در مقدمه این کتاب آورده است: «در پایان ضمن تشکر از شما، درخواست می‌کنم یک ناگفته از طول حضورتان در وزارت امور خارجه بفرمایید». او(متکی) برای پاسخ به این سؤال وقت خواست و گفت: «مطمئن باشید به این موضوع فکر می‌کنم و تا قبل از ارسال ماهنامه برای چاپ، ناگفته‌ای را برایتان ارسال می‌کنم». او به وعده اش عمل کرد اما دیگر وزیر نبود: «ناگفته‌های وزرای امور خارجه تا زمانی که سرِ کار هستند، گفتنی نیست و البته بعضی از ناگفتنی‌ها هم شاید تا سال‌ها بعد از آن گفتنی نباشد. اما اگر زمان و مجالی برای گفتن فراهم شود، آن‌وقت مطرح می‌شود.»

چاپ اول دیپلماسی در 1000 نسخه و با قیمت25000 ریال در قطع پالتویی منتشر خواهد شد.

انتشار گفت‌وگوهای اختصاصی ماهنامه مدیریت ارتباطات با شخصت‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در قالب کتاب یکی از برنامه‌های انتشارات سیمای شرق است که با همکاری ماهنامه انجام می‌شود.

«عمق فرهنگی، نگاهی به سیاست‌های فرهنگی دولت دهم» دربرگیرنده مصاحبه سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره سوم ماهنامه مدیریت ارتباطات، بیش از 15 ماه است که در نوبت صدور مجوز قرار دارد.

کتاب‌های این ناشر علاوه بر کتابفروشی‌ها از طریق سایت www.prshop.ir  به روش پرداخت الکترونیکی و از طریق سفارش تلفنی فقط در شهر تهران با شماره های 88807453  و 88898326 (ساعات اداری) به علاقمندان عرضه می‌شود. 
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها