امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18214
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 101
همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ...

همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون اختصاص کاغذ به اتحادیه ناشران قرآنی و مذاکرات با دولت منتخب اظهار داشت: دولت منتخب در حال بررسی و شناخت زمینه‌ها در خصوص ورود عالمه و موثر در حوزه فرهنگ است.

وی ادامه داد: یقینا در شرایطی که همه بخش‌های مختلف اقتصادی، سیاسی تلاش دارند که دغدغه‌های و مطالبات همچنین انتظارات خود را از دولت آینده مطرح کنند، بخش فرهنگ هم مثل سایر بخش‌ها این کار را انجام می‌دهد و به نظر می‌رسد فعالان قرآنی پیش قدم شده‌اند که می‌تواند طلیعه مبارکی برای فعالیت‌های آینده دولت در زمینه قرآن باشد.

امیرزاده تصریح کرد: بی انصافی است که از اقدامات درخشان دولت گذشته در حوزه فرهنگ دینی مردم به خصوص در بخش قرآن بی اعتنا عبور شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: ارتقاء مدیریتی حوزه قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از یک مرکز به معاونت قرآنی، راه‌اندازی هزاران موسسه قرآنی در سراسر کشور، ارتقاء کم نظیر اعتبارات قرآنی در این زمینه چه در حوزه کانون‌های مساجد و چه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با حوزه قرآن، کارنامه درخشان و به یادماندنی به یادگار می‌گذارد که هیچ وجدان بیداری نمی‌تواند آنها را نادیده بگیرد.

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد تاکید کرد: به طور حتم مطالبات حوزه فعالان قرآنی به عنوان طلایه‌دار حوزه فرهنگ از دولت منتخب می‌تواند طلیعه مبارکی برای سایر فعالیت‌ها باشد از این جهت خدا را شاکریم.

امیرزاده در پاسخ به اینکه موافقید یارانه کاغذ مجددا از مصرف کننده به تولیدکننده بازگردد، گفت: بحث یارانه‌های فرهنگی نیازمند بررسی عالمانه و دقیق است. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها