امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18223
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۷
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «غلامرضا شاه‌میوه» از اساتید هنر تلاوت با برگزاری کلاس‌های هفتگی در ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «غلامرضا شاه‌میوه» از اساتید هنر تلاوت با برگزاری کلاس‌های هفتگی در روزهای یک‌شنبه از ساعت 18 تا 22:30 به آموزش علاقه‌مندان به هنر تلاوت قران کریم می‌پردازد.

این استاد برجسته هنر تلاوت کشورمان پیش از شرکت کردن افراد در کلاس‌‌های آموزش تلاوت قرآن کریم از آن‌ها تست صدا می‌گیرد و در صورت مناسب بودن صدای افراد برای هنر تلاوت، کلاس‌های آموزشی در دوره‌های مبتدی و حرفه‌ای در شهر اصفهان، خیابان احمدآباد، کوچه گلزار مرکز قرآن «بینه» برگزار می‌کند.

استاد «شاه‌میوه» در استان‌های اهواز و همچنین شهرستان خمینی شهر اصفهان نیز هر ماه یک جلسه به تدریس دوستداران هنر تلاوت قرآن می‌پردازد.

علاوه بر این، استاد «شاه میوه» طی 10 سال گذشته در بیش از 18 استان کشور به دعوت سازمان‌های قرآنی کشور برای قاریان ممتاز استان‌ها دوره‌های سه روزه آموزش هنر تلاوت (نغمه شناسی، مهارت‌های صوت و لحن و ...) برگزار کرده است.
شاه‌میوه تاکنون یک دوره کامل فیلم آموزش هنر تلاوت را با همکاری سازمان دارالقرآن‌الکریم به علاقه‌مندان به این هنر عرضه کرده است.
وی همچنین مؤلف کتاب‌هایی با عناوین «هنر تلاوت»، «معماری تلاوت» و «سفرنامه به مصر، مهد تلاوت» است.
این مدرس هنر تلاوت قرآن کریم همچنین علاوه بر داوری در مسابقات سراسری ایران و مسابقات بین‌المللی کارشناس شورای عالی قرآن کریم در طرح‌های ارتقای قاریان قرآن کریم است.
شاه‌میوه آخرین سفر خارجی خود را با هدف آموزش هنر تلاوت قرآن کریم در فروردین‌ماه سال 1392 به کشور آلمان انجام داده است.
انتهای پیام/م.خ
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها