امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18245
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، «شوقی علام» از مصری‌ها خواست تا از هر گونه آلوده شدن دست‌هایشان به خون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، «شوقی علام» از مصری‌ها خواست تا از هر گونه آلوده شدن دست‌هایشان به خون یکدیگر پرهیز کنند.

در این بیانیه آمده است که هر گونه دعوت به خشونت که به قتل و کشتار منجر شود، حرام است.

شوقی همچنین تاکید کرد که برگزاری تظاهرات مسالمت‌آمیز حق جایز شرعی است اما باید مراقب برخی توطئه‌چینان برای تخریب و ایجاد هرج و مرج عمدی باشیم.

وی همچنین هشدار داد که تبدیل اهداف مسالمت‌آمیز تظاهرات‌کنندگان به اهداف دیگر برای این تظاهرات‌کنندگان و کشور نابودکننده است.

از سوی دیگر «محمد البلتاجی» از رهبران جماعت اخوان‌المسلمین طی سخنانی در جمع هزاران نفر از طرفداران مرسی در مقابل مسجد رابعه العدویه هشدار داد که اسلام‌گراها هرگز اجازه نخواهند داد کودتا علیه مرسی رخ دهد.

در همین رابطه الازهر نیز نسبت به وقوع جنگ داخلی در مصر هشدار داد و خواستار هوشیاری طرف‌ها برای پرهیز از سوق داده شدن به سمت جنگ داخلی شد.

الازهر همچنین گروه‌های جنایتکار را که باعث کشته شدن جوانان پاک مصر شدند و همچنین محاصره برخی مساجد در المنصوره و غیره را محکوم کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار