امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18258
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 97
محمدعلی اسلامی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حماسی خواندن حضور مردم در ...

محمدعلی اسلامی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حماسی خواندن حضور مردم در انتخابات، اظهار داشت: حماسه حضور مردم در انتخابات امسال نشان داد مردم به نظام‌ اعتقاد و اعتماد دارند و به ادعای واهی تقلب در سال 88 مهر بطلان زدند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت افزود: کسانی که ادعای واهی تقلب را در سال 88 مطرح کردند باید بدانند که به نظام خسارات جبران‌ناپذیری وارد کردند و این کارشان باعث شد وجهه نظام در عرصه جهانی خدشه‌دار شود.

وی افزود: مدعیان تقلب با اقدامشان عملکرد خائنانه‌ای را به نمایش گذاشتند و جا دارد این افراد از عملکرد گذشته‌ توبه و عذرخواهی کرده و بیان کنند که اشتباه کردند.

محمدعلی اسلامی با تاکید بر اینکه اعتدال را باید در چارچوب قوانین و اهداف نظام معنی کنیم، تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب نیز شعار اعتدالش باید برگرفته از مبانی دینی باشد، مسیری که به دور از افراد و تفریط است.

به گفته وی، تاریخ نشان داده است که افراد هرجا که از مسیر اعتدال خارج شده‌اند در حقیقت از مردم و نظام فاصله گرفتند. ما معتقدیم اعتدال را باید در چارچوب قوانین نظام تعریف کنیم و رئیس جمهور منتخب نیز باید در این جهت گام بردارد.

دبیر دفتر تحکیم وحدت در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: تجربه‌ای که نظام داشته است، نشان داده که روسای جمهور گذشته در زمانی که می‌خواستند فراقانونی عمل کنند، هم به خود و هم به کشور صدمه وارد کردند، اگر رئیس جمهور در مدار قانون حرکت کند افراط و تفریطی مشاهده نخواهد شد و با دیگر نهادهای نظام جمهوری اسلامی نیز با چالش مواجهه نخواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها