امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18263
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 184
محمدجواد خضرایی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان ...

محمدجواد خضرایی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در انتخابات 92 نشان داد نه تنها حافظ 11 میلیون بلکه حافظ چند صد هزار رأی نیز هست و آن را بالاتر از حق‌الله می‌داند، گفت: انتخابات 92 دروغ فتنه‌گران سال 88 را تثبیت کرد و مردم با حضورشان در انتخابات ریشه فتنه را قطع کردند.

وی با اولویت قراردادن عدالت در دولت آینده، اظهار داشت: دولتی که سر کار می‌آید باید عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهد و همچنین مطابق قانون رفتار کند و در حفظ وحدت کوشا باشد و در سیاست خارجی نیز مقاوم و محکم در برابر نظام سلطه قرار گیرد.

خضرایی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم در دولت آینده نقاط قوت دولت فعلی نه تنها حفظ بلکه ارتقاء یابد و در مسیر حق و اعتدال حرکت شود.

وی با فصل‌الخطاب دانستن قانون در جمهوری اسلامی، گفت:‌ هر کسی خارج از قانون عمل کند هم خودش متضرر می‌شود و هم به نظام صدمه وارد خواهد کرد و حرکت کشور در جهت پیشرفت را با خلل مواجهه می‌کنیم.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: جریان سیاسی نباید به دنبال کسب قدرت خود باشد و توجه به مردم را در حاشیه قرار دهد، اینکه رئیس جمهور اصولگرا باشد یا اصلاح‌طلب، فرقی نمی‌کند بلکه باید رئیس جمهوری باشد که آرمان‌ها و سیاست‌های نظام را دنبال کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها