امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18292
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از چالوس، عدم دعوت بهداد سلیمی به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری سبب دلخوری برخی اهالی ورزش، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از چالوس، عدم دعوت بهداد سلیمی به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری سبب دلخوری برخی اهالی ورزش، دوستداران ورزش و مسئولان مازندران به ویژه استاندار مازندران شد.

اگرچه در مصاحبه قبلی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بهداد سلیمی آمده بود که مشکلات بین وی و فدراسیون وزنه‌برداری حل می‌شود ولی ظاهراً این مشکل همچنان باقی است.

سید علی اکبر طاهایی استاندار مازندران در حاشیه مراسم افتتاح سالن ورزشی ولایت چالوس به معاون وزیر ورزش و جوانان گفته بود: حتما به وزیر ورزش و جوانان بگویید موضوع عدم دعوت سلیمی به تیم ملی را رسیدگی کند و این حق قهرمان المپیکی و جهان نیست.

وی ادامه داد: نباید سلایق شخصی در دعوت بهترین‌ها به اردوی تیم ملی تاثیرگذار باشد و کسی که در آمادگی کامل به سر می‌برد و تمام ذهنش به مسابقات بین‌المللی برای افتخارآفرینی است به اردو دعوت نشود.

طاهایی گفت: تمام مسئولان مازندران از این موضوع ناراحت هستند و باید وزیر ورزش و جوانان در این موضوع ورود پیدا کند و مشکل را برطرف کند.

استاندار مازندران در پایان گفت: نظر شخصی و سلیقه‌ای عمل کردن در دعوت بهترین‌ها به تیم ملی ضربه بزرگی را به ورزش کشور می‌زند.
انتهای پیام/2296/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها