امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18298
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 175
محمدتقی حسن زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص نداشتن پروژه پژوهشی از سال های 88 به بعد در مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و ...

محمدتقی حسن زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص نداشتن پروژه پژوهشی از سال های 88 به بعد در مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: در سال 88 به دلیل مطرح شدن بحث ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی و همچنین مخالفت مجلس با ادغام و تشکیل وزارت ورزش و جوانان، جلوی فعالیت‌ها از سوی مجلس گرفته شد و در حدود دو سال هیچ فعالیت پژوهشی انجام نشد.

وی ادامه داد: بعد از راه‌اندازی وزارت ورزش و جوانان بلافاصله ما کارهای خودمان را شروع کردیم و هم اکنون 22 طرح ملی را از سال گذشته آغاز کردیم که نتایج آنها نیز به زودی منتشر می‌شود.

حسن زاده خاطرنشان کرد: داده‌های لازم برای پایگاه افکار سنجی و وضعیت سنجی جوانان جمع آوری شده است و کل اطلاعات جوانان از سال 75 تا 91 جمع آوری شده است که تمام فایل‌های آنها آماده شده است و اولویت‌های پژوهشی سال 92 نیز مشخص و اعلام شده است.

رئیس مرکز مطالعات وزارت جوانان ادامه داد: در انتخابات یازدهم بحث افکار سنجی جوانان را داشتیم که نتایج آن بسیار کاربردی بود و پس از اعلام نتایج انتخابات مشخص شد که نتایج پژوهش‌های انجام شده تا چه حد به واقعیت نزدیک بوده است.

حسن زاده افزود: نتایج این پژوهش‌ها به صورت محرمانه بود و در اختیار سران قوا قرار گرفت. این اقدام اقدامی بی سابقه بوده است چون تاکنون مرکز مطالعات افکارسنجی در حوزه انتخابات کاری انجام نداده بود و برای اولین بار یک افکارسنجی ملی با حضور بیش از 14 هزار جوان انجام دادیم که نتایج بسیار خوبی داشت.

وی ادامه داد: یکی از نتایج پژوهش وزارت ورزش و جوانان پیش بینی حضور 72 درصدی مردم در انتخابات بود که محقق شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها