امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18331
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «جای امن گلوله‌ها» به خاطرات عبدالرضا آلبوغبیش از مدافعان خرمشهر در روزهای آغازین جنگ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «جای امن گلوله‌ها» به خاطرات عبدالرضا آلبوغبیش از مدافعان خرمشهر در روزهای آغازین جنگ و همچنین خاطرات او از حضور در 8 سال دفاع مقدس اختصاص دارد.

عنوان «جای امن گلوله‌ها» اشاره است به عبدالرضا که 13 گلوله به تنش اصابت کرده و هنوز 5 گلوله در بدن او باقی است و نمی‌شود اینها را بیرون بیاورند.

این کتاب در اولین روز از آبان ماه سال 89 با حضور محسن مومنی؛ رییس حوزه هنری، مرتضی سرهنگی؛ مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، عبدالرضا البوغبیش؛ روای کتاب ، جواد کامور بخشایش؛ نویسنده کتاب و ... در تالار مهر حوزه هنری رونمایی شد.

گفتنی است فیلم مستندی از زندگی عبدالرضا البوغبیش به عنوان ضمیمه کتاب موجود است همچنین این اثر در سال 91 برگزیده کتاب سال تبریز شده است.

کتاب «جای امن گلوله‌ها» تولید دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری است که در 280 صفحه،قطع رقعی و در تیراژ 2 هزار و 500 جلد توسط انتشارات سوره مهر به چاپ چهارم می‌رسد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها